مشاوره مهندسی آلیاژها
محاسبه وزن آلیاژها 
چشم انداز و ماموریت


ساختن برای ماندن و ارائه  راه‌حل‌های جدید سرلوحه فعالیت‌های شرکت آلیاژهای صنعتی است.  شرکت آلیاژهای صنعتی در آینده‌ای نزدیک به عنوان یکی از شرکت‌های ایرانی دارای استاندارد جهانی و انتخاب اول مشتریان در زمینه ارائه خدمات مشاوره و تأمین مواد اولیه و قطعات مورد نیاز صنایع خواهد بود.

نیروی انسانی
بزرگترین سرمایه‌های آلیاژهای صنعتی مهندسین و متخصصان آگاه به جدیدترین تکنولوژی‌های روز جهان می‌باشد که با انتخاب و شناسایی آلیاژها و تأمین بهترین مواد اولیه از بهترین سازندگان خدماتی ماندگار در صنعت ایران از خود به جای می‌گذارند.

محصولات 
 تأمین فلزات و آلیاژها با پشتوانه دانش فنی بالا و اطلاعات دقیق از کیفیت، از مطرح‌ترین تولیدکنندگان دنیا با بالاترین کیفیت و استانداردها انجام می‌پذیرد.

مشتری
 ما خود را شریک تولیدکننده و متعهد و پاسخگو به تضمین کیفیت  برای مشتری در مواد اولیه مصرفی آنها می‌دانیم و با در نظر گرفتن استانداردهای لازم، بودجه  پروژه و زمان تحویل، اقدام به انتخاب بهترین گزینه و مواد اولیه با کیفیت مطلوب و تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌نماییم و تلاش می‌کنیم که از میان دو گزینه سود بیشتر و کالای بهتر گزینه دوم را انتخاب کنیم و کیفیت را فدای سود نکنیم.

تأمین و تولید کنندگان 
 احساس تعهد ما نسبت به تأمین فلزات و آلیاژهای با کیفیت مناسب به صورت مستمر برای مشتریان ایجاب می‌کند روابط عالی همکاری با بهترین تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان و توزیع‌کنندگان مواد اولیه فلزی و آلیاژی در سرتاسر دنیا داشته باشیم و روابطی شریک گونه با آنها ایجاد نمائیم.

دانش فنی
با عنایت به نیاز روزافزون صنعت کشور به دانش فنی آلیاژها و موارد مصرف بهینه آنها، این شرکت به سهم خود اقدام به ارائه دانش فنی، کاربردها و استانداردهای مربوط به فلزات و آلیاژها به صورت خدمات مشاوره‌ای، انتخاب و شناسایی مواد فلزی و همچنین برگزاری سمینارهای تخصصی برای مشتریان می‌نماید تا گامی هر چند کوچک در توسعه صنعت کشور برداشته باشد.
 
   
     
   
     
 
industrial.alloysco